Spoření a investice,
srozumitelný průvodce

Doporučujeme

Akcie společnosti OVB holding AG jsou zajímavou formou investice.

Aktuální výši vdovského důchodu Vám poví Důchodová kalkulačka 2014 na Duchod.cz

Finance-Investice.cz

Spoření na důchod, penze

Jiří Dolejš Security Systems

 
Penzijní fondy

Fondy životního cyklu vs. penzijní připojištění

Fondy životního cyklu vs. penzijní připojištění

 Kdy je vhodná doba k investování a jak našetřit na penzi? Dosáhly už trhy svého dna, nebo můžeme očekávat další pokles? Investujte pravidelně a nebudete řešit stres z poklesů trhů.

V dnešní době se velmi často objevují názory, že ideálním způsobem investice je výběr vhodných titulů a aktivní správa, což by se dalo přeložit jako časování trhů. Je zkrátka potřeba zvolit vhodnou dobu k investování a dávat si pozor na to, kdy z trhu vystoupit. Na první pohled je tento způsob skutečně nejvýhodnější a skutečně jednoduchý, realita je ale poněkud jinde. Z dlouhodobých statistik vyplývá, že i ti nejzkušenější investoři jen zřídkakdy překonávají výkonnost trhu reprezentovanou například indexy. Pokud se něco takového někomu daří, je většinou otázkou času, kdy se karta obrátí a investor s indexem začne „prohrávat“.

Zdroj: Fondy životního cyklu vs. penzijní připojištění

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x